Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Betlejem w Syrenie
Betlejem w Syrenie

W sobotę 7 grudnia 2019 r. w Teatrze Syrena mieszkańcy dzielnicy Śródmieście mogli podziwiać widowisko muzyczne „Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie”. 

więcej::.

Artbarbakan

Artbarbakan

W lipcu na międzymurzu pomiędzy ulicami Nowomiejską i Podwale Fundacja Skarbnica Sztuki będzie prezentowała wystawę prac artystów z grupy Niezależni’69. Wernisaż odbędzie się 2 lipca o 18.

Koncerty Promenadowe w Parku Ujazdowskim

Koncerty Promenadowe w Parku Ujazdowskim

4 lipca o 17 w Parku Ujazdowskim będzie można posłuchać muzyki greckiej. Wystąpi zespół Sirtaki (akordeon, bozuki/gitara, darabuka). Będzie to pierwszy z  cyklu siedmiu koncertów.

VI Letnie Parady Muzyczne

VI Letnie Parady Muzyczne

5 lipca o 17 ruszy drugi muzyczny spacer. Od Kolumny Zygmunta na pl. Zamkowym do Bramy Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu przejdzie brass-band, który będzie dąć, ile sił w płucach.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl