Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Betlejem w Syrenie
Betlejem w Syrenie

W sobotę 7 grudnia 2019 r. w Teatrze Syrena mieszkańcy dzielnicy Śródmieście mogli podziwiać widowisko muzyczne „Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie”. 

więcej::.

Krótka kreska przedstawia

Krótka kreska przedstawia

19 lutego o 18  w Galerii Apteka Sztuki, al. Wyzwolenia 3/5 odbędzie się wernisaż wystawy pracownika Galerii Jakuba Ptaszyńskiego. Wystawa potrwa do 2 marca. Wstęp wolny.

XI Festiwal Koncerty Urodzinowe Chopina

XI Festiwal Koncerty Urodzinowe Chopina

9 dni muzycznej radości z okazji 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Od 22 lutego do 1 marca w samym sercu Warszawy – główną sceną festiwalu będzie, podobnie jak w zeszłych latach, Nowy Świat Muzyki przy Nowym Świecie 63. Wstęp jest wolny na wszystkie wydarzenia.

Rozmaitości

Rozmaitości

W prowadzonej przez Dom Kultury Śródmieście w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, ul. Nowogrodzka 43, II piętro,  Galerii na Piętrze do 7 marca można oglądać wystawę, będącą zapisem eksperymentów z rozmaitymi technikami i podejściami do malarstwa olejnego.  Autorem prac jest Andrzej Brzozowski.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl