Tak było

Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziewiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 10 grudnia 2017 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.      

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Z piosenką po Warszawie

Z piosenką po Warszawie

24 października o 17.30 w Międzypokoleniowej Klubokawiarni, ul. Anielewicza 3/5, będzie można posłuchać piosenek powstańczych i piosenek o stolicy w wykonaniu Marcela Kambra. Koncert finansowany ze środków Dzielnicy Śródmieście organizuje Stowarzyszenie „Seniorzy Białołęki”.

Kocham śpiewać

Kocham śpiewać

27 października w Chopin Point, ul. Krakowskie Przedmieście 62, odbędą się zajęcia cyklu skierowanego do wszystkich osób, które kochają śpiewać. Projekt jest współfinansowany przez Dzielnicę Śródmieście, realizacja Stowarzyszenie Artystów „Euforis.

Śródmiejskie koncerty organowe

Śródmiejskie koncerty organowe

28 października o 19 w Kościele Ewangelicko-Reformowanym, al. "Solidarności" 74, wystąpi szwajcarski organista Olivier Eisenmann z Weggis. W programie koncertu usłyszymy utwory z XIX, XX i XXI wieku. Koncert dotowany jest ze środków Dzielnicy Śródmieście.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl