Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.  

więcej::.

Łęczyckie ● 48h!

Łęczyckie ● 48h!

Wraz ze Stowarzyszeniem Dom Tańca zapraszamy do Ambasady Muzyki Tradycyjnej, ul. Jazdów 3/20, na spotkanie z łęczyckimi tradycjami muzycznymi. 18 i 19 października do udziału w warsztatach zaproszeni są instrumentaliści: akordeoniści, harmoniści, bębniści, skrzypkowie a także śpiewacy i śpiewaczki.  18 października o 21  potańcówka.

XX edycja festiwalu "Organy Śródmieścia"

XX edycja festiwalu Organy Śródmieścia

W kolejne niedziele września i października w różnych, wyposażonych w koncertowe organy, kościołach na terenie  Śródmieścia odbywają się recitale. Najbliższy koncert, 20 października o 19.30 , w kościele św. Marcina, ul. Piwna 9/11, da  Ewa Bąk (Bielsko Biała).

Galeria Przechodnia

Galeria Przechodnia

Fundacja Galeria Przechodnia od 22 września do 23 października prezentuje wystawę Kamili Wojciechowicz-Krauze. Wystawę można oglądać przy ul. Wiejskiej 2 przez całą dobę. Projekt finansuje m.st. Warszawa - Dzielnica Śródmieście.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl