Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci narodowej, uroczysta Msza święta oraz widowisko „Będziemy Duchów Chwilą” – tak władze i mieszkańcy Dzielnicy Śródmieście obchodzili Dzień Pamięci Starówki. W niedzielę 13 sierpnia, w 73. rocznicę wybuchu niemieckiego czołgu-pułapki przy ul. Kilińskiego.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

2 lipca 2016 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy ósmej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz ósmy Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który w tym roku odbył się 10 grudnia w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.           

więcej::.

FROM POLAND WITH LOVE

FROM POLAND WITH LOVE

Serdecznie zapraszamy na wystawę która od 18 października zagości na Skwerze Hoovera oraz w Domu Spotkań z Historią, ul. Karowa 20. FROM POLAND WITH LOVE opowiada poruszającą historię wdzięczności Polaków za pomoc Stanów Zjednoczonych w odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918. Wyrazem jej była m.in. licząca 111 tomów Deklaracja Podziwu i Przyjaźni dla USA.

Warsztaty "Artystyczna Rodzina"

Warsztaty Artystyczna Rodzina

Stowarzyszenie artystów Euforis zaprasza na warsztaty artystyczne dla całej rodziny. Nie potrzeba przygotowania muzycznego, tanecznego ani plastycznego, wszystkie materiały będą na miejscu. Kolejne z cyklu dziesięciu zajęć odbędą się 22 listopada o 17.30, w Nowym Świecie Muzyki, ul. Nowy Świat 63. Wstęp bezpłatny. Projekt finansowany dzięki Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Śródmiejskie Koncerty Organowe

Śródmiejskie Koncerty Organowe

26 listopada o 19 w Kościele Ewangelicko-Reformowanym, al. "Solidarności" 74, wystąpi z recitalem Karol Mossakowski z Paryża. Koncert dotowany ze środków Dzielnicy Śródmieście.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

Newsletter
Chcesz otrzymywać zawsze najświeższe informacje na maila?
Dopisz się do newslettera
© 2010-2016 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl