Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Artbarbakan

Artbarbakan

Od 28 czerwca do 23 lipca Fundacja Skarbnica Sztuki oraz Fundacja Artbarbakan będą prezentowały na murach Barbakanu na Starym Mieście wystawę prac polskiego kolorysty Wojciecha Ottona Flecka. Projekt dofinansowywany przez Dzielnicę Śródmieście m.st. Warszawy.

Kino letnie

Kino letnie

W każdą środę lipca o 21.30 w plenerze można oglądać filmy, które Fundacja Rozwoju Kinematografii wybrała do cyku "Królewskie klimaty". 24 lipca na ekranie "Kochanice króla". Wstęp wolny. Projekt dofinansowuje Dzielnica Śródmieście.

Koncerty Promenadowe

Koncerty Promenadowe

W lipcowe soboty w Parku Ujazdowskim brzmi muzyka. 27 lipca o 17.30 na zakończenie cyklu zagra zespół Vas-y! (akordeon, gitara, perkusja). Artyści popularyzują muzykę francuską. Przeniesiemy się zatem do kafejek i na bulwary Paryża, gdzie przed II wojną światową królowały frywolne walczyki, fokstroty.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl