Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.  

więcej::.

Stypendia na 2020 rok

Stypendia na 2020 rok

Do 15 listopada osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami mogą  składać wnioski o stypendium Dzielnicy Śródmieście na 2020 rok.

My ze Śródmieścia

My ze Śródmieścia

Zapraszamy na drugi w tym roku finał projektu "My ze Śródmieścia" realizowanego w postaci warsztatów w Akademii Tańca Zawirowania. Pokaz odbędzie się 15 listopada o 19.30 w siedzibie Fundacji Scena Współczesna, ul. Wspólna 61 lok.101 (dzwonek przy bramie).

55-lecie Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego

55-lecie Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego

Zapraszamy do kościoła św. Anny, Krakowskie Przemieście 68, gdzie 17 listopada o 16.15 odbędzie się uroczysty koncert. Zabrzmi Msza A-dur BWV 234 i Kantata BWV 6 Jana Sebastiana Bacha. Koncert współfinansowany jest przez Dzielnicę Śródmieście.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl