Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Betlejem w Syrenie
Betlejem w Syrenie

W sobotę 7 grudnia 2019 r. w Teatrze Syrena mieszkańcy dzielnicy Śródmieście mogli podziwiać widowisko muzyczne „Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie”. 

więcej::.

Narracja Obrazu

Narracja Obrazu

Muzeum im. Bolesława Biegasa, Al. Jerozolimskie 51, zaprasza na wystawę zrealizowaną w ramach projektu „Untitled”, dotyczącego roli słowa i tytułu w sztukach wizualnych. Wernisaż - 17 stycznia od 18. Wystawę można będzie oglądać do 6 lutego, od wtorku do piątku w godz. 12-18.

Czego oczy nie widzą

Czego oczy nie widzą

W Galerii na Piętrze, Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, ul. Nowogrodzka 43, II piętro, do 2 lutego prezentowana jest wystawa prac Zofii Kicinskiej. Kolorowe ilustracje wykonane techniką autorską niosą niezwykle pozytywną energię, mienią się nieskończoną ilością kolorów i...

Poezja malowana

Poezja malowana

W Międzypokoleniowej Klubokawiarni, ul. Anielewicza 3/5,  trwa wystaw malarstwa Anny Sobol. Ekspozycja będzie czynna do 30 stycznia.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl