Tak było

Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziewiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 10 grudnia 2017 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.      

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Teatr na skwerze

Teatr na skwerze

Zapraszamy dzieci z rodzicami na spektakle, które odbędą się przy placach zabaw - 25 sierpnia o 16 u zbiegu al. Zgrupowania AK "Kryska" i ul. Wilanowskiej,  26 sierpnia o 11 w Parku Krasińskich. Obejrzymy przygotowany przez Fundację Sztuka Ciała spektakl pt. Pięciu Nieudanych

ArtPark – strefa artystyczna

ArtPark – strefa artystyczna

Od 4 do 26 sierpnia Dom Kultury Śródmieście działa w Parku im. Marszałka  Rydza-Śmigłego. W ramach tegorocznej edycji ArtpParku odbędą się imprezy artystyczne - koncerty, recitale, wieczorki taneczne do muzyki na żywo (codziennie o 19), spektakle i warsztaty dla dzieci (w niedziele o 11), zajęcia artystyczne (poniedziałki-piątki o 11),  Ołpen Sztaluga - prezentacje twórczości wizualnej).

Festiwal teatralny "Bajeczne soboty"

Festiwal teatralny Bajeczne soboty

W soboty lipca i sierpnia zapraszamy na festiwal teatralny "Bajeczne soboty" zrodzony z marzeń o scenie bez kurtyny i bez barier – z bezpośrednimi spotkaniami z widzami, którzy poprzez wspólną zabawę i włączenie się w działania teatralne, stają się współtwórcami przedstawień.

Jutro w Śródmieściu

 
 
 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl