Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Kino Letnie w Ogrodzie Saskim

Kino Letnie w Ogrodzie Saskim

W lipcowe środy (4, 11, 18 i 25 lipca) po zmroku w Ogrodzie Saskim wyświetlane były filmy, do których muzykę skomponował Hans Zimmer. Zobaczyliśmy mniej popularne niż np. "Gladiator" czy "Piraci z Karaibów" obrazy, powstałe z udziałem tego twórcy.

 

4 lipca Ostatni Samuraj, reż. Edward Zwick

11 lipca Helikopter w ogniu, reż.  Ridley Scott

18 lipca Zniewolony: 12 Years Slave, reż.  Ridley Scott

25 lipca Naciągacze, reż.  Ridley Scott

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl