Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziewiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który w tym roku odbył się 10 grudnia w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.        

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci narodowej, uroczysta Msza święta oraz widowisko „Będziemy Duchów Chwilą” – tak władze i mieszkańcy Dzielnicy Śródmieście obchodzili Dzień Pamięci Starówki. W niedzielę 13 sierpnia, w 73. rocznicę wybuchu niemieckiego czołgu-pułapki przy ul. Kilińskiego.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

2 lipca 2016 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziewiątej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.

Domek z Sercem

Domek z Sercem

Już w kwietniu zapraszamy do kolejnej edycji warsztatów rodzinnych "Domek z Sercem" organizowanych przez Muzeum Domków dla Lalek. Projekt jest współfinansowany przez Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.

 
Do udziału w nich zapraszamy rodziny - dorosłych i dzieci powyżej 6 lat. Spotkanie warsztatowe trwa 7 godz. z przerwą. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Z pomocą opiekunów artystycznych, każda z rodzin własnoręcznie wykona i ozdobi domek dla misia. Wszelkie narzędzia i materiały zapewnia organizator. Uczestnicy otrzymają dyplomy oraz zwiedzą Muzeum z przewodnikiem. Domki zostaną przekazane małym pacjentom Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ

Zapisy przyjmujemy wyłącznie telefonicznie - 517 49 00 47

Więcej szczegółów na stronie www.MuzeumDomkow.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z poprzedniej edycji warsztatów.

 

Newsletter
Chcesz otrzymywać zawsze najświeższe informacje na maila?
Dopisz się do newslettera
© 2010-2016 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl