Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Domek z Sercem

Domek z Sercem

W kwietniu i maju odbyła się druga edycja warsztatów "Domek z Sercem" organizowanych przez Fundację Belle Époque w Muzeum Domków dla Lalek. Projekt był współfinansowany przez Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.

 
 

Z pomocą opiekunów artystycznych, każda z rodzin, biorących udział w zajęciach, własnoręcznie wykonała i ozdobiła domek dla misia. Wszelkie narzędzia i materiały zapewniał organizator. Uczestnicy otrzymali dyplomy. Warsztatom towarzyszyło  zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Domki zostały przekazane małym pacjentom Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ przy ul. Kopernika.

 

Więcej szczegółów na stronie www.MuzeumDomkow.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z poprzedniej edycji warsztatów.

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl