Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziewiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który w tym roku odbył się 10 grudnia w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.        

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci narodowej, uroczysta Msza święta oraz widowisko „Będziemy Duchów Chwilą” – tak władze i mieszkańcy Dzielnicy Śródmieście obchodzili Dzień Pamięci Starówki. W niedzielę 13 sierpnia, w 73. rocznicę wybuchu niemieckiego czołgu-pułapki przy ul. Kilińskiego.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

2 lipca 2016 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziewiątej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.

Śródmieście gra dla życia 2016

Śródmieście gra dla życia 2016

2 lipca w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy ósmej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 795 litrów krwi.

 

 

Dla wszystkich krwiodawców zagrał zespół Fisz Emade Tworzywo. W imieniu organizatorów przedsięwzięcia gości koncertu powitali: Pani Anna Sobolewska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Pan Andrzej Kozicki – Radny Dzielnicy Śródmieście i Pani dr Teresa Wygnańska-Klucz.

 

Występ cenionych artystów był wyrazem szczerej wdzięczności dla wszystkich tych, którzy nie wahali się poświęcić swego czasu i podzielić się krwią z potrzebującymi. Przez trzy miesiące w krwiobusach działających na terenie Śródmieścia każdy krwiodawca nagradzany był biletami na koncert. Były one również wydawane w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Nowogrodzkiej 59.

 

Fisz Emade Tworzywo dołączył do innych znamienitych artystów, jakich zapraszaliśmy na przestrzeni lat na kolejne finały akcji „Śródmieścia gra dla życia”. Do tej pory mogliście usłyszeć Renatę Przemyk, Macieja Maleńczuka, Anitę Lipnicką i Johna Portera, Kasię Kowalską, Kapelę ze Wsi Warszawa i zespół Muchy. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje akcji, zebraliśmy już ponad 5400 litrów krwi!

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim krwiodawcom i do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”.
 


Fotoreportaż:

 

Newsletter
Chcesz otrzymywać zawsze najświeższe informacje na maila?
Dopisz się do newslettera
© 2010-2016 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl