Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci narodowej, uroczysta Msza święta oraz widowisko „Będziemy Duchów Chwilą” – tak władze i mieszkańcy Dzielnicy Śródmieście obchodzili Dzień Pamięci Starówki. W niedzielę 13 sierpnia, w 73. rocznicę wybuchu niemieckiego czołgu-pułapki przy ul. Kilińskiego.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

2 lipca 2016 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy ósmej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz ósmy Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który w tym roku odbył się 10 grudnia w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.           

więcej::.

Śródmieście gra dla życia 2017

Śródmieście gra dla życia 2017

W piątek  30 czerwca w Klubie Palladium odbył się finał dziewiątej akcji „Śródmieście gra dla życia 2017”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

 

 

Dla wszystkich krwiodawców zagrał Tomasz Organek z zespołem. W imieniu organizatorów przedsięwzięcia, gości koncertu powitali: Pan Krzysztof Czubaszek – Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Pani dr Teresa Wygnańska-Klucz z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Wspaniały koncert Tomasza Organka był wyrazem szczerej wdzięczności dla wszystkich tych, którzy nie wahali się poświęcić swego czasu i podzielili się krwią z potrzebującymi. Przez trzy miesiące w krwiobusach działających na terenie Śródmieścia każdy krwiodawca nagradzany był biletami na koncert. Były one również wydawane w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Nowogrodzkiej 59.

 

Tomasz Organek z zespołem dołączyli do innych znamienitych artystów, których zapraszaliśmy na przestrzeni lat na kolejne finały akcji „Śródmieścia gra dla życia”. Do tej pory mogliście usłyszeć m.in. Renatę Przemyk, Macieja Maleńczuka, Anitę Lipnicką i Johna Portera, Kasię Kowalską. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje akcji, dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy już ponad 6.200 litrów krwi!

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim krwiodawcom i do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”.

 

Patronami medialnymi dziewiątej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia” byli: TVP 3, Radio dla Ciebie oraz tygodnik „Południe”. Dziękujemy!

 


 Fotoreportaż:

 

 

Newsletter
Chcesz otrzymywać zawsze najświeższe informacje na maila?
Dopisz się do newslettera
© 2010-2016 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl