Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Śródmieście gra dla życia 2018

Śródmieście gra dla życia 2018

W sobotę 30 czerwca w Klubie Palladium odbył się finał dziesiątej, jubileuszowej  akcji „Śródmieście gra dla życia 2018”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

 

Dla wszystkich krwiodawców zagrał zespół Coma. W imieniu organizatorów przedsięwzięcia, gości koncertu powitali: Pan Krzysztof Czubaszek – Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy za sprawą nagranego na tę akcję klipu video, Pani dr Teresa Wygnańska-Klucz z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Pan Mirosław Pawłowski - Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Dzielnicy Śródmieście.

 

Wspaniały koncert Comy był wyrazem szczerej wdzięczności dla wszystkich tych, którzy nie wahali się poświęcić swego czasu i podzielili się krwią z potrzebującymi. Przez trzy miesiące w krwiobusach działających na terenie Śródmieścia każdy krwiodawca nagradzany był biletami na koncert. Były one również wydawane w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Nowogrodzkiej 59.

 

Zespół Coma dołączył do innych znamienitych artystów, których zapraszaliśmy na przestrzeni lat na kolejne finały akcji „Śródmieścia gra dla życia”. Do tej pory mogliście usłyszeć m.in. Renatę Przemyk, Macieja Maleńczuka, Anitę Lipnicką i Johna Portera, Kasię Kowalską, Tomasza Organka. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje akcji, dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy już ponad 7 tysięcy litrów krwi!

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim krwiodawcom i do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”.

 

Patronami medialnymi dziesiątej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia” byli: TVP 3, Radio dla Ciebie oraz gazeta „Życie Śródmieścia”.

 

 


Fotoreportaż:

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl