Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.  

więcej::.

Śródmieście gra dla życia 2019

Śródmieście gra dla życia 2019

W sobotę 6 lipca w Klubie Palladium odbył się finał jedenastej  akcji „Śródmieście gra dla życia 2019”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

 

Dla wszystkich krwiodawców zagrał zespół The Dumplings. W imieniu organizatorów przedsięwzięcia, gości koncertu powitali: Pan Aleksander Ferens – Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Pani dr Teresa Wygnańska-Klucz z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa.

 

Wspaniały koncert The Dumplings był wyrazem szczerej wdzięczności dla wszystkich tych, którzy nie wahali się poświęcić swego czasu i podzielili się krwią z potrzebującymi. Przez trzy miesiące w krwiobusach działających na terenie Śródmieścia każdy krwiodawca nagradzany był biletami na koncert. Były one również wydawane w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Nowogrodzkiej 59.

 

Zespół The Dumplings dołączył do innych znamienitych artystów, których zapraszaliśmy na przestrzeni lat na kolejne finały akcji „Śródmieścia gra dla życia”. Do tej pory mogliście usłyszeć m.in. Come, Renatę Przemyk, Macieja Maleńczuka, Anitę Lipnicką i Johna Portera, Kasię Kowalską, Tomasza Organka. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje akcji, dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy już ponad 8 tysięcy litrów krwi!

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim krwiodawcom i do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”.

 

Patronami medialnymi jedebnastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia” byli: TVP 3, Radio dla Ciebie oraz gazeta „Życie Śródmieścia”.

 

 


Fotoreportaż:

 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl