Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

"Warszawa w kwiatach cz. 2"

dodano: 2011-08-01
Warszawa w kwiatach cz. 2

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Powiśle przygotowało dwudzieste trzecie Powiślańskie spotkanie „Pod chmurką”, które odbyło się 30 lipca.Spotkanie odbyło się pod hasłem ,,Warszawa w kwiatach, czyli o dawnych ogrodach na skarpie cz. 2". Oprowadzała przewodniczka warszawska Karolina Adamczyk. Spotkanie rozpoczęło się u zbiegu ulic: Zajęczej i Topiel.

Spotkanie odbyło się w ramach projketu współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnicę Śródmieście.

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl