Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Magiczne Miejsce

dodano: 2011-05-23
Magiczne Miejsce

Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej zoragnizowało „Magiczne Miejsce – cykl magicznych koncertów jazzowych” w klubie Maska przy ul. Krakowskie Przedmieście 4/6. W piątek 20 maja na ostatnim z cyklu koncertów wystąpił Janusz Muniak Quartet.
 

 

„Magiczne miejsce” to zaproszenie do uczestnictwa w życiu muzycznym Warszawy. Wydarzenie było kontynuacją cyklu koncertów, które z ogromnym sukcesem odbyły się w latach 2009-2010. W ramach projektu odbyły się występy wykonawców jazzowych wywodzących się ze środowiska studenckiego – począwszy od gwiazd formatu Jarka Śmietany czy Janusza Muniaka do artystów, choć już uznanych i wielokrotnie nagradzanych, to jednak będących na początku swojej drogi muzycznej, jak Maciej Kociński – nominowany do Nagrody Fryderyka 2011 w kategorii Jazzowy Kompozytor Roku. 
 
 
Występowali:


06.05.2011 – Maciej Kociński Trio
 
13.05.2011 – Jarek Śmietana Trio
 
20.05.2011 – Janusz Muniak Quartet
 
Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnicę Śródmieście. 

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl