Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Sztuki Akustyczne

Sztuki Akustyczne

8 czerwca w klubie Sztuki&Sztuczki przy ul. Szpitalnej 8a rozbrzmiały arcydzieła muzyki światowej od okresu baroku do czasów współczesnych w niecodziennej aranżacji akordeonowej.
 

 

 


Fundacja Do Dzieła! zaprosilła Warszawski Duet Akordeonowy - Piotra Kopietza oraz Jacka Małachowskiego, dzięki którym można było poznać całą gamę utworów od przepychu baroku po czasy współczesne.W programie, działające na wyobraźnię każdego słuchacza utwory takich mistrzów muzycznej wirtuozerii jak m.in.: J.S Bach, W. Beltrami, A. Chaczaturian, W. Zołotariew, A. Piazzola, czy R. Galliano. 


Zapraszamy na stronę Fundacji po więcej informacji na temat koncertu i artystów: http://fundacjadodziela.org/inne-projekty/


Projekt współfinansuje m.st. Warszawa - Dzielnica Śródmieście

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl