Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Artystyczna Rodzina świątecznie

Artystyczna Rodzina świątecznie

16 grudnia w Chopin Point, ul. Krakowskie Przedmieście 62, odbył się koncert świąteczny - finałowe wydarzenie projektu Fundacji Euforis - Artystyczna Rodzina.

 

Można było usłyszeć jazzowe standardy świąteczne i polskie kolędy. Koncertowi towarzyszyła wystawa prac wykonanych przez rodziny oraz pokaz filmu, w którym wzięli udział uczestnicy warsztatów Artystyczna Rodzina. W pogodnej, przyjaznej każdy z gości mógł włączyć się do śpiewania najbardziej znanych polskich kolęd.

Koncert prowadziła: Eliza Szulińska
Przy fortepianie: Marcin Łopacki

Koordynacja i produkcja filmu: Anka Kowalczyk.
Organizator: Stowarzyszenie Artystów Euforis
Projekt dofinansowany ze środków Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy
Patroni medialni: Presto. Muzyka Film Sztuka, Portal prostoomuzyce.pl
sponsor: NORIS

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl