Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Pejzaż prowizoryczny

Pejzaż prowizoryczny

Wszystkich zainteresowanych doświadczeniem oryginalnej formy postrzegania przestrzeni zaprasiliśmy do Galerii Metamorfozy, ul. Marszałkowska 81, gdzie do 12 listopada można było oglądać wystawę prac Marzeny Paczkowskiej.

 

 

 

Marzena Paczkowska uzyskała dyplom z malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1994 roku. Jako stypendystka Rządu Francuskiego studiowała również w Ecole des Beaux-Art w Wersalu. Miała wiele wystaw indywidualnych w Warszawie i w Paryżu.

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl