Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Betlejem w Syrenie
Betlejem w Syrenie

W sobotę 7 grudnia 2019 r. w Teatrze Syrena mieszkańcy dzielnicy Śródmieście mogli podziwiać widowisko muzyczne „Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie”. 

więcej::.

Pejzaż prowizoryczny

Pejzaż prowizoryczny

Wszystkich zainteresowanych doświadczeniem oryginalnej formy postrzegania przestrzeni zaprasiliśmy do Galerii Metamorfozy, ul. Marszałkowska 81, gdzie do 12 listopada można było oglądać wystawę prac Marzeny Paczkowskiej.

 

 

 

Marzena Paczkowska uzyskała dyplom z malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1994 roku. Jako stypendystka Rządu Francuskiego studiowała również w Ecole des Beaux-Art w Wersalu. Miała wiele wystaw indywidualnych w Warszawie i w Paryżu.

 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl