Tak było

Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Warszawo ma" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 27. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

6 lipca 2019 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy jedenastej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 803 litry krwi.

więcej::.
Betlejem w Syrenie
Betlejem w Syrenie

W sobotę 7 grudnia 2019 r. w Teatrze Syrena mieszkańcy dzielnicy Śródmieście mogli podziwiać widowisko muzyczne „Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie”. 

więcej::.

Academia "Res Carpathica"

Academia Res Carpathica

11 grudnia Stowarzyszenie "Res Carpathica" oraz Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście zorganizowały w  Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Czerniakowska 178A, na  przedświąteczne spotkanie w klimacie artystycznym.

 

Wykonawcy przywołali w kameralnej atmosferze nastrój radosnego oczekiwania Nowego Roku, ale też i zadumy nad czasem, który zamyka się w ramach kalendarza 2019.

 

Po występie odbyło się spotkanie "na słodko" i rozmowy o górach, które były i będą oraz tym wszystkim, co nas łączy.

 

Spotkanie miało charakter otwarty.

 

RODO

© 2010-2019 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl