Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Performance na dźwięki

Performance na dźwięki

20 września o 18 zapraszaliśmy do w Galerii XX1, ul. Jana Pawła II 26, na recital Zdzisława Piernika, połączony z wystawą plakatów muzycznych i partytur z kolekcji muzyka oraz na debatę z udziałem Krzysztofa Knittela, Andrzeja Mitana, Grzegorza Borkowskiego, Stefana Szydłowskiego i Marcina Krzyżanowskiego.

 

 

Wydarzenie  dofinansowywane  ze środków Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy było częścią festiwalu "V Performance na dźwięki - hommage a Bieżan".

 

https://www.facebook.com/events/531038910679472/

 

 

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl