Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Siłaczka

Siłaczka

18 i 19 sierpnia zapraszaliśmy na kolejne ze spotkań cyklu „Wybitne warszawianki”, wybranego w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2018. Bohaterką  spotkań była Stefania Sempołowska, o której pisano, że przez 50 lat swego czynnego życia brała aktywny udział we wszystkim, co działo się wówczas w Polsce.

 

 

http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stefania-aniela-sempolowska


Wykład: 18 sierpnia - godz. 12.00 - Warsztat Warszawski, plac Konstytucji 4

Spacer:  19 sierpnia - godz. 11.00, zbiórka: róg ul. Smolnej i Nowego Światu


Prowadzenie: Przemysław Wieniawski

 

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl