Tak było

Świąteczny koncert
Świąteczny koncert

Już po raz dziesiąty Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście miały przyjemność zaprosić mieszkańców dzielnicy na wyjątkowy świąteczny koncert, który odbył się 9 grudnia 2018 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3.   

więcej::.
Śródmieście gra dla życia
Śródmieście gra dla życia

30 czerwca 2018 r. w Klubie Palladium odbył się koncert finałowy dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji „Śródmieście gra dla życia”, podczas której wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zebraliśmy 800 litrów krwi.

więcej::.
Dzień Pamięci Starówki
Dzień Pamięci Starówki

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w miejscach pamięci, wysłuchanie wspomnień uczestników Powstania Warszawskiego, uroczystość przy głazie znajdującym się przy ul. Kilińskiego, a także muzyczne widowisko pt. "Tu Polska" - tak razem z mieszkańcami śródmieścia już po raz 26. obchodziliśmy Dzień Pamięci Starówki, przypadający co roku 13 sierpnia.

więcej::.

Teatr na skwerze

Teatr na skwerze

Dzieci z rodzicami mogły obejrzeć a spektakl, który odbył się przy placu zabaw w Parku Krasińskich 9 września o 18. Wystawiono przygotowany przez Fundację Sztuka Ciała spektakl pt. Pięciu Nieudanych

 

 

Spektakl „Pięciu Nieudanych” produkcji Fundacji Sztuka Ciała, powstał w grudniu 2017 roku z inspiracji wydawnictwa Dwie Siostry przy dofinansowaniu m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście. Scenariusz jest adaptacją książki autorstwa Beatrice Alemagna, nagrodzonej prestiżową Liber Prize dla najlepszej włoskiej książki 2014 roku. Jest to lekka, poetycka opowieść o tym, że nie trzeba być idealnym, by żyć szczęśliwie.

Przedstawienie bazuje na różnych technikach ruchowych (pantomima, taniec, akrobatyka, klaunada) z dodatkiem teatru słowa i wykorzystaniem artystycznej muzyki.

 

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa - Dzielnica Śródmieście. Wstęp wolny.

 

 

Poprzednie prezentacja - 25 sierpnia o 16 u zbiegu al. Zgrupowania AK "Kryska" i ul. Wilanowskiej,  9 września o 11 w  Ogrodzie Saskim.

 

RODO

© 2010-2018 Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m.st. Warszawy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl